Kövess minket:
Eseménynaptár
2020. január
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
1
2
3
4
5
6
8
9
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Összes esemény ›

Főoldal / Hírek / Ügyesek voltak a pénzügyekben

Ügyesek voltak a pénzügyekben

2020. január 10.

A napokban rendezték meg a JátéKincstár nevű pénzügyi vetélkedő második fordulóját Szekszárdon, amelyre két iskolánk, a bonyhádi Perczel, valamint a dombóvári Esterházy intézmény csapatai jutottak be – legnagyobb örömünkre, hiszen a völgységiek egy harmadik, míg a dombóráivak egy ötödik helynek örülhettek.

A képzeletbeli dobogó harmadik foka, valamint egy ötödik hely – ez volt a mérlegünk a napokban Szekszárdon megrendezett JátéKincstár nevű pénzügyi vetélkedő második fordulójában. A szekszárdi Vármegyeházán megrendezett versenyen bonyhádi Perczel tagintézményünk 11. A osztálya lett a harmadik, míg dombóvári Esterházy iskolánk az ötödik helynek örülhetett. Mindegyik eredmény megsüvegelendő, hiszen ez volt a verseny megyei döntője, ahová már csak a legjobbak juthattak be.

A Magyar Államkincstár által szervezett pénzügyi vetélkedő célja, a fiatalok pénzügyi ismeretének elmélyítése, emellett a tanulók megismertetése különböző befektetési lehetőségekkel.  

Kapcsolódó képgaléria

  
  
© 2019 Szekszárdi Szakképzési Centrum / Minden Jog Fenntartva